?
metin2 pvp

Server Bilgileri

Server Adı
:

KaosKo

Zorluk
:
Kolay
Durum
:
Sunucu Açık
Puan
:
0 Oy

Server Tanıtımı

Metin2 Pvp Serverler asıl vurgulamak farklı krallıklar ve kendi aralarında güç için yarışan fraksiyonları oyuncular ayıran farklı bir siyasi sistem, bir MMORPG. Bu oyunun vurgular biri ayda bir kez oyuncuların arasından seçilir inanılmaz güçlere sahip bir imparator varlığıdır.

TF2, Warframe ve Planetside 2: En iyi ücretsiz Buhar oyunları biliyorum

 

sıra sınıf seçin:

sıra karakter sınıfı seçmektir Pvp Serverler oynamayı öğrenmek isteyenler için ilk önemli adım. Bunlar aşağıdaki kategorilere ayrılır:

Savaşçı: muharebe el-göğüse muharebe uzmanlaşan Warriors kılıç kullanımında ustaları ve oyunun en iyi fiziksel özelliklerini sahip olma eğilimindedir.

Ninja: hançer İhtisas ve yay ve ok, ninjalar düşmanlarını yüzleşme sürpriz unsuru güvenmek gerekir sessiz savaşçılar.

Şaman: Şamanlar çok farklı kapasitelere sahip güçlü sihirbazları vardır. Büyük saldırı kendisini ve müttefiklerini iyileşmek için yeteneği kadar, şaman oyunun en farklı sınıfların biridir büyü.

Şura: Shura vücutlarında bir iblis tohum dağıtma sonra sihirli güçler geliştirdiği savaşçı bir türüdür.

hizip seçin:

bir sınıf için karar verdikten sonra üç bölgesel imparatorluklar ayrılmıştır oyunda, bir hizip seçmek için zamanı.

Empire Shinsu: kıtasında, Shinsu güçlü ticaret ve şehirleşme için bilinen imparatorluğun güney bölgesinde yer almaktadır. Chujo imparatorluğu ile son sürtüşmeler iki hizip arasındaki ticaret yolunun kapatılması sayesinde bölgeyi tükenmiş oldu.

Empire Chunjo: kuzeybatı olarak dünyanın belli başlı dini liderlerini konsantre Empire Chunjo vardır. Metin kaynaklanan riskleri inanan, bölge halkını kurtarmak için denemek için uzak isyan eski imparatorluktan kırdı.

Empire Jinno: kıtasının Uzakdoğu olarak, büyük savaşçılar canlı İmparatorluğu Jinno vardır. Bölge halkı onun gün dövüş sanatları eğitimi zihin ve beden eğitimi geçiriyor. Jinnos temel amacı, eski imparatorluk birleştirmek için olduğunu.

nasıl oynanır

Bir sınıf ve karakter için bir hizip seçtikten sonra, Metin 2 basit olamazdı. Neredeyse tüm modern MMOs gibi, oyun klavyede WASD hareketi ile fare bir arada kullanarak, tam World of Warcraft ve Lineage 2 olarak türün klasikleri gibi çalışır.

güçler ekranda fare ile tıklandığında veya klavye numaralandırma tarafından kullanılabilecek hızlı bir bardan kullanılabilir. bir bütün olarak oyun da özel bir yenilik gösterir.

Eğer bölgeyi keşfetmek canavarlar yüzlerce mücadele ve size verilen tüm görevleri tamamlayacak Metin 2 başarılı olmak. PVP, özel arenalarda özellikle büyük savaşlar prestij ürün almak için en iyi yer vardır.

Metin ana görevleri otomatik olarak alınır 2'de uzun olması misyonları birkaç farklı türleri vardır, oyun müdahale ve büyük ödülleri olabilir. İkincil görevler genellikle genellikle alakalı olması, şehirler içinde NPC'ler tarafından verilen ve Muto XP ile oyuncu ödül değil.

misyonları Av kez seviyeleri bir doksan arasında bir seviyede görünür. Bir kaydırma bunların her biri hedeflerin sabit sayıda kesilecek olan öldürmek istiyorum canavar türüne kararı ile envanterde görünecektir.

Misyon Biyolog: misyonları ilk kentinde biyolog Chaegirab tarafından atanan veya daha sonra Seon-Pyeong de vardır Özel ve önemli türü. Ödüller (böyle bir hareket hızını artırarak gibi) kendi karakter özellikleri sürekli iyileştirmeler vardır.

Tekrarlanabilir Misyon: istediğiniz kadar bu misyonları olarak birçok kez tamamlanabilir ve ödül genellikle daha iyi tamamlamak için her zaman alır.

deneyim kazanmak için bir miktar daha farklılaşmış bu Chaegirab olarak, her kentte belirli bir NPC için ilk şehir verilir özel misyonlar olduğunu Biyolog Görev etmektir. Ödüller onun karakteri (örneğin hareket hızını artırmak) özelliklerine kalıcı gelişmeler vardır.

Son olarak, istediğiniz kadar birçok kez tamamlanabilir tekrarlanabilir görevler vardır. Onun avantajı ödül genellikle daha iyi bunu oynamak her zaman alır olmasıdır.

 

 

Yörünge tabanlı mobil tankı oyunu Bombom Pvp yeni 2.0 güncellemesi ile küresel, çapraz sunucu oyunda getiriyor. Bu yeni güncelleme aynı zamanda yeni bir Dünya Boss GELİŞİNİ gördü. arsa nedenlerden dolayı, şeytani Gulu bir ejderha davet etti. Oyuncular ejderha her üç saatte öldürmek için tek bir şansı var, ama aynı sunucudaki tüm oyuncular aynı ejderha karşı karşıya gelecek. bir ejderha karşı bütün bir sunucu çukurlaşma overkill gibi görünüyor, ejderha aslında daha iyi yağma ve ölmekte sonra daha fazla HP bir dakika ile respawns.

 

Çapraz sunucu savaşlar oyuncuların rank artırmak için farklı yerlerde insanları karşı karşıya olanak tanır. çok oyunculu özellikleri Bu geliştirme arkadaşı da dahil olmak üzere davet ve sunucu seçimi, tam teşekküllü Emek Serverler sağlar. farklı sunucularda oyuncular yenerek oyuncu rank artar ve yeni yükseltmeleri erişim sağlar. Yeni büyüleriyle Varolan öğeleri polisaj için de şimdi, ama bir öğenin seviyesini azaltacak enchantments başarısız oldu. Özellikle, büyüleyici sistem diğerlerini absorbe edecek bir birincil öğesini kullanarak dört öğe birleştirerek geçiş yapmıştır. Son olarak, yeni Sihirli saksılar, oyunculara yeni ürün satın almak için kullanabileceğiniz bazı nadir öğeleri ve puan için şans verin.

 

Orada güncelleme daha yeni özellikler, bu yüzden aşağıda ddtank yeni 2.0 güncelleştirmesi için römork bakınız. DDTank free-to-play iOS ve Android'de olduğunu.

 

MMO (multiplayer online oyun) transformice Atölye 801, Lille genç start-up, şimdi oluşturulan 19 milyon hesapları ve 2010 yılında piyasaya sürülmesinden yadsınamaz bir başarı bu yana 2,5 milyon aktif hesapları var, hangi zaten ona birçok ödül getirdi doğal mizah ve fare kawaii tasarım vurgulanır bir web dizi yaratılmasına yol açmıştır.

 

 

 

 

 

oyun gibi her skeç zorluk üstesinden bir parça peynir yakalamaya çalışan bir veya daha fazla fare tasvir etmektedir. Bazı tanınabilir fareler gözlük, schaman veya Konoha (Naruto) ünlü bir dönek ninja benzeyen "Mavi" ile biri gibi, tekrarlar. Her biri küçük bir karakter ve dahil aslında olduğu gibi, fare topluluk yardım etmek kullanabilir veya kendi yararına olabilir becerileri vardır. Yeni karakterler düzenli olarak eklenir. web serisi Youtube Transformice Transformice veya web sitesinde ücretsiz olarak görülebilir. 2 dakika her geçmeyen bir süre içinde dokuz bölüm bulunmamaktadır. Hiçbir çeviri sorunu diyalog olmadığı.

Transformice Pvp Yaratıcıları fan topluluğu memnun değil, aynı zamanda özelleştirilebilir kawaii fare sermaye ve dizi komik kendi durumunu destekli değil sadece. gerçekleşme medya türü için çok doğru ve nihayet, hatta izledikten sonra yarış peynir almak için dürtü varsa.

 

Eğer yeterince dinlerseniz, dünya çapında Efsaneleri bağımlısı çocuklar kendi Minecraft Serverler / Xbox / Lig geleceği hakkında sürtünme ebeveynlerin milyonlarca iç geçiriyor duyabiliyorum. ödev ve aile katılımı zaman pahasına, saat Minecraft işçiliği tarifleri, Xbox oyun stratejilerini araştıran ve League of Legends Şampiyonu tüm yetenekleri harcayacak çocuklar.

 

Online-lık "veya varlık" neredeyse orada "Ben sürekli bir siren çağrısı onu aramak gibi, kuşak" Jüri Minecraft "" Dijital Yerli "konuşulan ve bunun için vardır" fiziksel burada "olmanın dünyayı koz" haftanın her günü. Biz veliler bu dünya çapında fenomen navigasyon yürümek zor bir ip var. Bu teknoloji bizler, bu tür şeyler (IOT) ve Sanayi 4.0 Internet gibi ileriye dönük konular ile ilgili özellikle özellikle kötü.

 

Bu geleceğin iş büyük olasılıkla "bilgisayar ve robotlar ile çalışmak olanlar" olarak tanımlanacaktır robotlar, otomasyon, büfeler ve diğer optimize teknolojiler ve projenin ilerlemesi hakkında okumak kolay ve "onlar tarafından yerinden olsun olanların. "Ben birçok futurists yanlış ancak bunu düşünüyorum: o robotlar hemen en azından başlangıçta, kendileri tarafından iş yerine gidiyoruz değil; o eğitimli, çalışkan, zeki, robotlar kullanarak insanları "finanse" ve makineler geleneksel destekleyici işler bir bütün tarama alanı kalmayabilir, daha üretken kendilerini birden çok kez olacaksın bu.

 

Bizim toplum ve siyaset bu nasıl tepki önümüzdeki on yıl tanımlayan tema olabilir. Kesinlikle faiz oranları anormal derecede düşük tutmak ve asgari ücret sadece insanlar üzerinde makinelerine doğru yatırımı yatırmak için gidiyor artar. Biz zaten bu olay bkz. Yani, bazı bakımdan, çocuklar için online lik sağlıklı bir miktar iyidir: emin, teknoloji yüksek konfor seviyesi ve iyi kurulmuş makineleri ve bilgisayarlar kullanarak kendi ilgi. bunu kaybetme bilgisayar veya riski kurtulmak için beşinci kez Johnny söylemek gibi en azından biz veliler itimat bir teselli.

 

bizden önce meydan olma yapımcıları, yaratıcıları ve mühendisler hakkında çocuklar daha heyecanlı almak için bu oyun ve çevrimiçi fenomen yararlanmak için bir yol bulmak olduğunu ve sadece oyun tüketiciler. Bu kolay bir meydan okuma değil, ancak yapılması gereken vardır biridir. teknoloji ilgi okulların eğitim taahhütler finansman ve personel nedeniyle uydurarak ve mevcut şansları yoktur, sadece o vardır. Onların gün dolu ve bütçeler sınırlıdır. Belki de bu çaba başlattı gereken okul dışında olduğunu.

 

Bu nesil benim deneyim onlar "niçin" Onlar (büyük resim) bir şey yapıyorsun, onlar diğerleri (sosyal) yapıyoruz "ne" bildirmek istiyorum bilmek istiyorum, ve onlar araştırma ve kendilerini öğretim çok yetenekli (Google / YouTube). Ben K-6 seviyesinde ve biraz düzeyi, çocuklar teknolojiyi öğretmek için saygısız gerekmektedir ötesinde teknoloji ve programlama için eğitim paradigmasını inanıyoruz. Lego Robotics olduğu gibi, bir misyon ve bir proje ile başlayan kendi hayal sonra nasıl hedeflerine ulaşmak için onlara göstermek için talimat ile takip yakalamak için, doğru bir yaklaşımdır. Çocuklar ihtiyaç duydukları bulmak için araç ve becerilere sahip, ve onlar gerçekten bir şeyler başarmak istiyorsanız öğrenmek veya kendilerini zor becerileri öğretmek için soracaktır. Minecraft bize bir hediyedir tüm harnessed, eğer nasıl başkaları ile işbirliği nasıl yanı sıra, büyük bir çaba katılmak için çevrimiçi gerekenleri öğrenmek için bir nesil öğretti çünkü. Ama nasıl gelecek işler için gerekli beceri ve teknolojiye ilgi öğretir gibi zorlayıcı bir şey oluşturabilirim?

 

Biz, tüm süre onlara rehberlik bunu zaten ne ilgilendi kaldıraç ve genişletmek - cevap biz rekabet kalmamasıdır.

 

Bunu takip eden bloglar yerine koymak için benim girişimi kapsayacak tüm ı Emcraft Sistemleri, Arduino eğitmen, Minecraft sunucu eğitmeni, Linux programlama eğitmen ve CEO'su Lego Robotik koç, beyzbol ve futbol antrenörü olmaktan öğrendim güçlendirir bir ìIoT Eğitim Platformî, biz uClinux ve Linux modülleri üzerinde ARM mikroişlemci ve uygulama işlemcisi sisteminde uzmanlaşmak nerede. Bir baba olmanın kombinasyonu; Koç; ve dünya çapında bir kafa için gerekli becerileri başlayacak almak için onlara yardımcı, genç insanların hayatlarında bazı sayısında bir fark yaratmak için umut (onları IOT ve Sanayi 4.0 için ürün geliştirme çok) kenar müşterileri kesme bir şirket kadar başlık sadece doğru yönde onları işaret ve onları bu fikirler ile deneme için bir platform tanımlayarak çoğunlukla geleceğin iş.

 

Bana katılacağını umuyoruz.

Yorumlar


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr