?

Metin2 Pvp Panel Açıkları

Merhaba Sevgili Oyun Severler;

Sizlerinde bildiği gibi bugün ki makalemizde ele alacağımız konu metin2 pvp panel açıklarıdır.

Sanal dünyada gezinirken dikkatli olmanız gerektiğinin umarım farkındasınız Aslında bu konu oyun sahiplerini ilgilendiriyor.

Firmaların kullanmış oldukları genel olarak metin2 pvp panelleri mevcut fakat oyun sahipleri bu panelleri genel olarak kullanmak istemiyorlar hepsi birbirine benzer ve standard panellerdir.

inanın bir çok panelde bilmediğiniz çok açık var emek verip pvp serverinizi oyuncu ile doldurmaya çalışırsınız bir anda kıyamet kopar neden? çünkü web sitenizin açıklarından faydanalarak kendini bilmez kişiler item yapar , edit yapar , navicat şifresini ele geçirir gibi bir çok nedeni var ben bunlardan sadece 1 kaç tanesini söylüyorum.

Mutlaka metin2 pvp panel şifrelerinizi ioncube veya md5 olarak şifreleyiniz tabi ücretsiz decoder programları mevcut fakat bunun önüne geçemezler. bir nevi kendinizce önlem alırsınız.

Bunun dışında ippw kullanın web sitenizin ip adresi ippw tanımlı olduğu zaman ve ippw üzerinden sadece navicat erişimini kullanmanız için kendinize erişim izni veriniz. bunu dışında herhangi bir izin vermeniz gerek yoktur. bu erişimi vermediğiniz zaman kendinizin bile navicata ulaşması söz konusu değildir.

Web tasarıma gelecek olursak eğer mutlaka sıfırdan kaliteli bir metin2 pvp panel yaptırmanız sizin açınızdan ve kullanıcı bakımından daha estetik olabilir. tabi cebinizden bir bütçe ayırmalısınız her gece kafanızı yatağa koydunuz zaman rahat uyumanızı sağlar. benden bu kadar umarım beğenirsiniz. yorumlarınızı eksik etmeyiniz

 

Yazan: metin2pvp      Okunma: 23949      Tarih: 10.02.2016      Etiketler: metin2 pvp , pvp panel , metin2 pvp panel ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr